لوگوی شرکت نبکا

مراسم تحویل خودروی برقی نبکا ET5

در روز شنبه، ۱۹ خرداد، ۱۴۰۳، مراسمی جهت تحویل خودروی برقی نبکا ET5 برگزار شد و در طی آن، اولین سری خودروی هوشمند برقی تولید داخل، به خریداران تحویل داده شد. این مراسم با حضور مدیرعامل شرکت خودرو برقی نبکا، آقای پویا سالاری شریف صورت گرفت و در طی آن، خودروی برقی نبکا ET5 به خریداران گرامی تحویل گردید.

مهندس سالاری شریف درباره خودروی برقی نبکا ET5 می‌گوید: خودروی برقی نبکا ET5، نخستین خودروی برقی هوشمند تولید داخل است که موفق به دریافت مجوز شماره‌گذاری شده. با گذشت دوسال و نیم از تاسیس شرکت نوین ماهان با سرمایه‌گذاری مشترک شرکت مپنا و صنایع خودروسازی کرمان توانستیم محصول تولیدی را به مشتریان خود تحویل دهیم.

به گفته آقای سالاری شریف، فعالیت شرکت خودرو برقی نبکا در دو حوزه تولید و واردات است و در حال حاضر خودرو برقی نبکا ET5 محصول تولیدی این شرکت به شمار می‌رود و یک خودروی دیگر از همین برند به صورت وارداتی عرضه خواهد شد. وی افزود تا پایان خردادماه سال جاری نیز ۱۰۰ دستگاه خودروی دیگر به خریداران تحویل خواهیم داد.

انتخاب‌های ما، آینده را می‌سازند و با انتخاب روش‌های سازگار با محیط زیست، شاهد آینده‌‍ای خواهیم بود که در آن آلایندگی‌ها به حداقل می‌رسند و فرزندانمان هوایی پاک را تنفس می‌کنند. از خریداران این خودروی برقی سپاسگزاریم که با انتخاب آگاهانه خود، در نجات زمین قدم برمی‌دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *