لوگوی شرکت نبکا

انقلاب جدید در زمینه شارژ خودروهای برقی به وسیله شرکت اسکای ول

معرفی تکنولوژی جدید توسط شرکت اسکای ول

خودروهای برقی به سرعت در حال پیشرفت و ورود به بازار و کسب سهم بیشتر از بازار هستند، چرا که نیاز مبرم به آن‌ها با توجه به شرایط زیست‌محیطی و بحث انرژی بیش از هر زمان دیگری احساس می‌شود. به علت جدید بودن تکنولوژی این خودروها و وجود زیرساخت‌های منطبق با خودروهای بنزینی، چالش‌های بسیاری در مورد خودروهای برقی چون میزان پیمایش، طول عمر باتری، قیمت و موارد دیگر وجود داشته که با تلاش شرکت‌های بزرگ و مهندسان و محققان برجسته این مسائل بهبود پیدا کرده است.

یکی از چالش‌های باقی‌مانده و بسیار مهم، مدت زمان شارژ خودروهای برقی است که معمولا در حالت نرمال چندین ساعت و در حالت شارژ سریع بیش از 30 دقیقه به طول می‌انجامد.

اما شرکت اسکای ول که یک شرکت مطرح چینی است و به صورت تخصصی بر روی تولید و مهندسی خودروهای برقی کار می‌کند با ابداع روشی نوین و انقلابی برای نخستین بار در جهان این مشکل بزرگ را حل نمود که این تکنولوژِی نوین در کنفرانس زیست محیطی فناوری skyworth 2023 تشریح گردید، شایان ذکر است که شرکت اسکای ول به زودی توسط شرکت نبکا محصولات مدرن خود را راهی بازار ایران خواهد نمود.

شرکت اسکای ول رسماً عصر جدیدی از تجدید انرژی را آغاز کرده که شارژ یک خودروی برقی در کمتر از 8 دقیقه با ولتاژ بالای 800 ولت صورت خواهد پذیرفت و خودروهای اسکای ول با این تکنولوژی خواهند توانست 800 مایل (حدود 1280 کیلومتر) را به راحتی طی کنند، محصولات اسکای ول علاوه بر کاهش چشمگیر زمان شارژ می‌توانند مدت پیمایش و ذخیره انرژی را به شدت افزایش دهند که خود رکوردی بزرگ و انقلابی در صنعت خودروهای برقی به حساب می آید.

شرکت اسکای ول دارای تیم تحقیق و توسعه و مهندسی بسیار قوی است که موفق به ارائه و توسعه سیستم‌های نوین مختص به خود شده‌اند که با بهره از سیستم دیجیتالی اسکای ول مدیریت و قابلیت تنظیم انرژی را در ادغام ذخیره سازی نوری، شارژ و حمل و نقل با قابلیت‌های عملیاتی تجسم بخشند.

همچنین شرکت اسکای ول با بهره از قدرت مهندسی و عملیاتی خود توانسته در سال 2023، 400 ایستگاه مجهز شارژ را در 4 شهر کشور چین بنا نهد و همچنین برنامه دارد تا در سال 2024 تعداد 1000 ایستگاه مجهز را در 10 شهر کشور خود راه اندازی نماید و برای 5 بازار بزرگ و مهم صادراتی خود نیز در سطح جهانی برنامه احداث ایستگاه دارد.

با توجه به برنامه‌های صورت گرفته و ایجاد زیرساخت‌ها در کنار تولید محصولاتی با مهندسی قوی و کیفیت بالا باعث شده تا فروش مدل ET5 در ماه آگوست در مقایسه با آوریل دو برابر افزایش یابد و انتظار رشد بیشتر فروش نیز در بازار چین و سایر بازارهای صادراتی وجود دارد. شرکت اسکای ول تبدیل به شرکتی پیشرو و انقلابی در زمینه ارائه تکنولوژی‌های جدید برای کاهش دغدغه‌های مصرف‌کنندگان خودروهای برقی خواهد گردید که رسالت خود را که همان توسعه انرژی‌های جدید و کاهش آلایندگی است به خوبی انجام خواهد داد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *